Na Prochy - G.H. Guzik

Na Prochy

By G.H. Guzik

  • Release Date: 2015-05-18
  • Genre: Action & Adventure
Na Prochy book review score

Score: (From 0 Ratings)

Na Prochy G.H. Guzik Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

Drugie, nieilustrowane wydanie porywającej noweli, która zabiera czytelnika w intrygującą podróż śladami piractwa, przygody i zgubnych intryg. Osadzona w fikcyjnym świecie Kontynentów Ionu, w którym ambicje polityczne wielu potęg ścierają się miażdżąc wmieszanych w akcje tajnych agentów.
Dołącz do samozwańczego kapitana wyjątkowego pod każdym względem okrętu przemytniczego podczas rejsu, który może się okazać jego ostatnim, zakochaj się w nienajpiękniejszej córce kupca szukającej fortuny w tajemniczej podróży, wejdź do starożytnego miasta walczącego o przetrwanie i postaraj się dotrzymać wszystkim kroku, ponieważ każdy ma swoje własne plany.
Wspaniała historia z pogranicza fantasy i steampunk. Prawdziwie wciągająca laktura.

Na Prochy book review; book recommendations; Action & Adventure books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed