Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów - Seth Godin

Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów

By Seth Godin

  • Release Date: 2013-12-12
  • Genre: Marketing & Sales
Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów book review score

Score: (From 0 Ratings)

Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów Seth Godin Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

Dowiedz się, jak walczyć z konkurencją w interaktywnym wszechświecie stron WWW, telefonicznych centrów obsługi klienta i automatycznych narzędzi wspomagających sprzedaż. Sprawdź, jak skutecznie uniknąć pułapki handlu elektronicznego, którą jest powszechny dostęp do wszystkich rodzajów produktów oraz ciągłe obniżanie prowizji sprzedawców. Poznaj nowy typ relacji marketingowych, które najprawdopodobniej wkrótce staną się nową normą. To pozwoli Ci zmienić taktykę i z „wkurzonych klientów” zrobić „zachwyconych znajomych”.

Marketing za przyzwoleniem. Jak zmienić obcych ludzi w znajomych, a znajomych w klientów book review; book recommendations; Marketing & Sales books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed