Zarządzaj swoim czasem. Jak skupiać się na tym, co najważniejsze - Jake Knapp & John Zeratsky

Zarządzaj swoim czasem. Jak skupiać się na tym, co najważniejsze

By Jake Knapp & John Zeratsky

  • Release Date: 2019-05-14
  • Genre: Management & Leadership
Zarządzaj swoim czasem. Jak skupiać się na tym, co najważniejsze book review score

Score: (From 0 Ratings)

Zarządzaj swoim czasem. Jak skupiać się na tym, co najważniejsze Jake Knapp & John Zeratsky Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

Jeśli chcesz odzyskać spokój w codziennym życiu i przestać marzyć o dobie rozciągniętej do 60 godzin, przeczytaj tę książkę. Znajdziesz tu klarowny opis łatwego do wdrożenia systemu, który składa się z czterech prostych elementów, nie wymaga realizacji irracjonalnych czy nierealnych pomysłów i pozwala na odzyskanie kontroli nad swoim czasem. Dzięki nowym nawykom i sposobom myślenia przestaniesz reagować na zalew bodźców nowoczesnego świata i zaczniesz świadomie znajdować czas na to, co uznasz za istotne. Metoda, którą poznasz, nie polega na radykalnej transformacji stylu życia, a na dokonywaniu niewielkich zmian i świadomym kształtowaniu swoich zachowań. Odzyskasz zgubioną kreatywność, odnajdziesz zadowolenie z każdego dnia, a żadna ważna chwila nie umknie więcej Twojej świadomości.

Zarządzaj swoim czasem. Jak skupiać się na tym, co najważniejsze book review; book recommendations; Management & Leadership books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed