Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie - Mark Manson

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie

By Mark Manson

  • Release Date: 2018-02-28
  • Genre: Management & Leadership
Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie book review score

Score: (From 0 Ratings)

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie Mark Manson Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

STOP! Trzymasz w ręku książkę, dzięki której położysz kres temu szaleństwu i nauczysz się przykładać wagę do tego, co jest dla Ciebie naprawdę ważne. Dowiesz się, że trzeba umieć rozpoznawać sprawy istotne i przejmować się właśnie nimi i tylko nimi. Przekonasz się, że wystarczy znaleźć w sobie odwagę i wolę, aby więcej nie dać się wkręcać w niekończącą się spiralę „musisz mieć” czy „musisz być”. Autor w bardzo dosadny (choć również pełen humoru) sposób rozprawi się z Twoimi problemami, obawami i oczekiwaniami, bez mdłej papki pozytywnego myślenia, którą karmią Cię różni modni guru. Jeśli przejdziesz przez to bolesne doświadczenie, być może uda Ci się zacząć myśleć nieco inaczej. Odzyskasz kontrolę nad tym, co „musisz”, przestaniesz przejmować się bzdurami, a w efekcie będziesz nieco szczęśliwszym człowiekiem. Sam zdecyduj, czy warto.

Subtelnie mówię F**k! Sprzeczna z logiką metoda na szczęśliwe życie book review; book recommendations; Management & Leadership books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed