KOBIETA 50+. - Ewa Danuta Białek

KOBIETA 50+.

By Ewa Danuta Białek

  • Release Date: 2016-07-26
  • Genre: Health & Fitness
KOBIETA 50+. book review score

Score: (From 0 Ratings)

KOBIETA 50+. Ewa Danuta Białek Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

Ten ważny okres przełomu życia po 50-tce nie jest zbyt często przez kobiety uświadamiany, a właśnie dostrzeżenie tego momentu i właściwe wsparcie go może zdecydować czy kobieta zrealizuje się w życiu. Autorka, służąc za przewodniczkę, prowadzi Czytelniczkę od "powierzchni", aż do głębi, dla uświadomienia tego co dotyczy syntezy życia (psychosyntezy wieku) i "narodzenia siebie" - archetypu "mądrej kobiety", która ma wyjątkowy dar dla ofiarowania go światu.Czy wiek 50 lat to rzeczywiście dramat? Jak patrzeć na 50 lat w życiu kobiety? Czy ma ona ubolewać nad upływającym czasem? Czy jest przed nią mniej niż więcej życia? Jakiego życia? Cóż wreszcie znaczy życie po 50-tce, po przełomie życia?

To właśnie potrzebuje samoświadomości, a więc przede wszystkim stosownej edukacji, szczególnie kobiety 50+. Jest to bowiem najważniejszy okres w jej życiu. Ma ją bowiem otworzyć na to, co zawsze było w niej zamknięte, a co czekało aż do tej chwili na odkrycie. W tym wszystkim, w syntezie jej dotychczasowego życia drzemie bowiem to wszystko, co jest jej życiową mądrością, ale także życiową szansą. Ma ona ofiarować ją światu w kolejnych latach, dla zostawienia po sobie trwałego śladu, zgodnie z powiedzeniem „nie wszystek umrę”.

KOBIETA 50+. book review; book recommendations; Health & Fitness books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed