Harry Potter a Tajemná komnata - J.K. Rowling & Vladimír Medek

Harry Potter a Tajemná komnata

By J.K. Rowling & Vladimír Medek

  • Release Date: 2016-08-30
  • Genre: Action & Adventure
Harry Potter a Tajemná komnata book review score

Score: (From 0 Ratings)

Harry Potter a Tajemná komnata J.K. Rowling & Vladimír Medek Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

„Může za to spiknutí, Harry Pottere. Spiknutí, při kterém se ve Škole čar a kouzel v Bradavicích mají letos stát ty nejhroznější věci.“

Harry Potter v létě zažil své nehorší narozeniny, vyslechl si děsivé varování od domácího skřítka Dobbyho a z domu Dursleyových ho v kouzelném létajícím autě vysvobodil jeho kamarád Ron Weasley. Ve Škole čar a kouzel v Bradavicích, kde nastupuje do druhého ročníku, začíná Harry slyšet podivný šepot rozléhající se liduprázdnými chodbami. A pak začíná docházet k útokům. Vypadá to, jako by oběti někdo proměnil v kámen… Zdá se, že Dobbyho zlověstné předpovědi se naplňují.

Harry Potter a Tajemná komnata book review; book recommendations; Action & Adventure books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed