Sny i tobołki pana Pierdziołki. Dodruk - Praca Zbiorowa

Sny i tobołki pana Pierdziołki. Dodruk

By Praca Zbiorowa

  • Release Date: 2016-07-26
  • Genre: Nursery Rhymes
Sny i tobołki pana Pierdziołki. Dodruk book review score

Score: (From 0 Ratings)

Sny i tobołki pana Pierdziołki. Dodruk Praca Zbiorowa Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

Pierdziołkomania trwa!!!

Czy wystarczyło spaść ze stołka i zamówić trumnę, by podbić serca dzieci i dorosłych? Okazuje się, że tak! Dostajemy tysiące maili i listów z zapytaniem, co nowego u ich ulubieńca. Wiemy tyle, że wyleciał zwiedzać kolorowe chmury. A co więcej? Czytajcie książkę.

Będziecie mieli szansę pośpiewania z Mistrzem ulubionych Jadą, jadą misie, Panie Janie, niech Pan wstanie, czy Za górami za lasami, za dolinami…

Zobaczycie, co zrobił bociek, gdy poszła żabka do zimnego zdroju…

Zapytacie ptaszka na drzewie, gdzie leży szczęście człowieka. Przemknie wam Edziu, co jedzie na śledziu. Dowiecie się, jaki jest prosty sposób na rozwiązanie problemu łysych. I co się dzieje z naszymi marzeniami.

Sny i tobołki pana Pierdziołki. Dodruk book review; book recommendations; Nursery Rhymes books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed