Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane - Antoni Karczewski

Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane

By Antoni Karczewski

  • Release Date: 2020-03-30
  • Genre: Poetry
Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane book review score

Score: (From 0 Ratings)

Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane Antoni Karczewski Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

„Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane ” Antoniego Karczewskiego to utwory satyryczne. Autor opisuje w nich rezultat obserwacji życia erotycznego z punktu widzenia mężczyzny w różnym przedziale wiekowym. Głównym obiektem jest związek mężczyzny z kobietą i relacje między nimi, które przedstawione są w formie satyry. Wiersze ukazują życie erotyczne w krzywym zwierciadle, ale w sposób zabawny, komiczny i humorystyczny. Fragment jednego z utworów pt.: „Zegar”:                                                                               “Każdy facet ma zegarek,lecz z jedną wskazówką.On przez dobę całą prawiepokazuje zwykle szóstą!...                                                                         Jest to zegar wyjątkowy,                                   bo ma tylko tarczy pół.Napęd ma jądrowy.Pracowity jest jak wół!                                        ...”                                                                                                                                                    Antoni Karczewski dzięki swoim satyrycznym wierszom gwarantuje nam doskonale spędzony czas przepełniony komizmem, dowcipem i figlarną rozrywką.

Dziadek to miał przerąbane czyli życie erotyczne dawniej i dziś wierszem krótkim spisane book review; book recommendations; Poetry books;.

@2019 – Just Read Book. All Right Reserved. justreadbook.com is a participant in the Amazon Services LLC Associates Program, an affiliate advertising program designed to provide a means for website owners, to earn advertising fees by linking and advertising to amazon.com and any other website that may be affiliated with Amazon Service LLC Associates Program; As an Amazon Associate I earn from qualifying purchases.

Comments/Review section is closed