Koszmarna cisza - Wulf Dorn

Koszmarna cisza

By Wulf Dorn

  • Release Date: 2015-06-17
  • Genre: Mysteries & Thrillers
Koszmarna cisza book review score

Score: (From 0 Ratings)

Koszmarna cisza Wulf Dorn Book Review Score: ★★★★★ 5/5 stars

„To idealna książka dla miłośników kryminałów o skomplikowanej intrydze, trzymająca w napięciu od początku do końca”. Radio Bonn
Psychiatra Jan Forstner od dwudziestu trzech lat cierpi z powodu utraty brata. Sven przepadł bez śladu w zagadkowych okolicznościach. Pozostało po nim tylko nagranie na dyktafonie, który chłopcy mieli przy sobie tragicznej nocy. Na kasecie Sven wypowiada krótkie zdanie, a potem następuje cisza. Od tego czasu Jana męczą go koszmary…
Po latach dorosły Jan przeżywa załamanie nerwowe, spowodowane rozpadem małżeństwa i utratą pracy, i postanawia wrócić do rodzinnego miasta. Tam pomocną dłoń wyciąga do niego dyrektor kliniki psychiatrycznej i proponuje mu etat.
Wkrótce Jan staje się świadkiem samobójstwa. Razem z dziennikarką Carlą Weller trafia na ślad dramatycznych zdarzeń, które rozegrały się w murach kliniki. Zdarzeń, które miały bezpośredni związek z jego przeszłością.

Koszmarna cisza Wulf Dorn epub; Koszmarna cisza read online; Koszmarna cisza book review; book recommendations; Koszmarna cisza Audiobook; Mysteries & Thrillers books;.

Leave here your review